Proč k nám

FOTOGRAFOVÁNÍM TO U NÁS NEKONČÍ, ALE NAOPAK TEPRVE ZAČÍNÁ!
Vaše session bude unikátním zážitkem pro celou Vaši rodinu od našeho prvního setkání až po chvíli, kdy si u nás budete vyzvedávat ty nejcennější momentky z Vašeho rodinného života zhmotněné v albech a obrazech.

MÁME NA VÁS ČAS – nikdy nefotografujeme více než jednu rodinu za den.

Vaše session klidně může trvat jen hodinu a dokážeme zázraky, ale hlavní je, že Vy sami si vyberete čas podle svého denního režimu a možností.

TĚŠÍME SE NA VÁS – dobrý portrét nevznikne bez přátelské, uvolněné atmosféry.

Fotografujeme skutečné lidi, ne modelky. Známe - a umíme vyřešit - všechny nejistoty, které Vás mohou napadnout. Aniž byste je museli vyslovit.

MYSLÍME NA VÁS – s občerstvením, pohodlím i všestrannou profesionalitou.

Všechny tři máme děti, dobře známe jejich potřeby i nálady, a umíme pro ně z focení udělat opravdový zážitek. Chápeme ale i vás, jestli spěcháte do práce, anebo jste se před focením ani nestihli nasnídat. Nic neřešte, o všechno se rády postaráme.

CHCEME VÁM NASLOUCHAT – jedině tak zachytíme věrně Vaši rodinu a vytvoříme produkty podle Vašich představ.

Každé session u nás předchází konzultace osobně nebo po telefonu, kde do sebemenšího detailu probereme Vaše představy, poznáme se a pomůžeme Vám s přípravou, aby vše klaplo na 100%.

ZÁLEŽÍ NÁM NA VÁS – nefotíme jak na běžícím pásu – tvoříme skutečné portréty, jejichž hodnota s časem jen stoupá.

Neklikáme na počet, nepoužíváme hromadné akce a filtry, máme moře trpělivosti, úsměv na tváři a v očích dojetí, když si představíme hotová díla u Vás na stěně.

NEZKLAMEME VÁS – na všechny naše služby garantujeme 100% vrácení peněz.

Jsme „nesnesitelné“ perfekcionistky se smyslem pro krásu i pro detail. Ateliér je naše srdcová záležitost a každý produkt, co pustíme z rukou, naší nejkrásnější vizitkou.

DOSTANETE VÍC, NEŽ ČEKÁTE – nechte se překvapit.