Koncept

Ráda Vám prozradím, jaká motivace stojí za vším, co děláme, protože jedině tak poznáte, jestli Vám naše filosofie vyhovuje a svěříte zachycení Vašich nejcennějších portrétů do našich rukou.  

Fotografování mě provází celým životem a je pro mě úzce spojeno s lidmi, rodinou a trvalými hodnotami. Co to znamená v reálném životě? Fotografiemi se obklopuji na každém kroku, protože mi připomínají ty nejhezčí životní okamžiky – obrazy na stěnách jsou centrem pozornosti našeho domova a krásná fotoalba se stala nedocenitelným obrazovým deníkem celé rodiny.

Vkusné, designové zpracování a profesionální tisk fotografií je proto nedílnou součástí mé umělecké práce a třešinkou na dortu, bez které je pro mě fotografie jak nedokončený obraz.

Klienti nás vyhledávají právě proto, že vnímáme podobně hodnotu rodinné fotografie, ale díky uměleckému cítění umíme jít ještě o krok dál. Navrhujeme a zpracováváme na míru ušité způsoby prezentace – designová alba nebo obrazy a koláže do interiérů – protože ruku na srdce, ani ta sebelepší fotografie nemá šanci zazářit jako soubor uložený v počítači.

Říkám „my“, protože s Markétou a Martou tvoříme tým, který stojí na rodinných hodnotách a s tím nejlepším svědomím a zapálením pro věc pomáháme přenést Vaše city, životní milníky a nejbližší rodinu do obrazové – i hmatatelné – podoby.

– Milada Koutníková, fotografka